Šéf na grilu

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Léto je tu a s ním i letní oblíbená činnost – grilování. S létem se na TV obrazovky vrací oblíbený pořad o grilování, Šéf na grilu. Zdeněk Pohlreich nás zase provede a zasvětí do tajů skvělého grilování a představí nám recepty, kvůli kterým budeme chtít grilovat každý den.

Kromě zajímavých receptů, se můžete těšit na zajímavé hosty a v akci uvidíte opět kvalitní a nejoblíbenější značku grilu – Weber. Grily Weber se řadí mezi nejlepší grily vůbec. Jako první přišly s kopulovitým tvarem, který umožňuje rovnoměrné grilování připravovaného pokrmu. Pokud použijete ke grilu poklop, snadno si pak můžete nastavit tu správnou teplotu, nebo pomocí grilu i péct.

Gril šéfa na grilu je Gril weber One Touch Premium Gourmet. Objevte pomocí One-Touch Premium Gourmet úplně novou dimenzi grilování na kotlových grilech. Takzvaný Searing set se speciálním doplňkovým roštem Sear Grate zaručuje dokonalé aroma a ještě výraznější grilovací mřížky na grilovaném pokrmu. Pro ještě větší rozmanitost grilování.

Odzkoušet si pak budete moci bez problémů všechny recepty, které v pořadu uvidíte. Pokud jednou gril Weber odzkoušíte, nebudete už chtít více používat jiný typ. Záruční doba je na všechny díly Na jednotlivé díly je záruka 2 roky, na kotel s poklopem a s madly je záruka celých 10 let. Nemusíte se tak bát, že vám gril přestane po roce fungovat a na další sezónu budete pořizovat gril nový. Kompletní nabídku grilů Weber naleznete ve specializované prodejně grilů weber – grilcentrum.cz

Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: