Servis PC a prodej výpočetní techniky – kompletní služby od profíků

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Bez počítače nebo notebooku se dnes už téměř nikdo neobejde. Výpočetní technika se zabydlela jak na pracovištích, tak v domácnostech. Počítač může být vaším velkým přítelem, ale když začne stávkovat, co s tím? Kutilské opravy se rozhodně nevyplatí, raději kontaktujte profesionály. Náš tým F&H Computers zákazníkům poskytuje rychlý servis za rozumné ceny. Pokud nemáte, jak k nám porouchaný počítač nebo notebook dopravit, nezoufejte. Stačí zavolat a my přijedeme! PC pohotovost je vám k dispozici i mimo otevírací dobu prodejny, včetně víkendů.

 

Vše pro spokojenost zákazníků

Dnešní svět je světem informačních technologií, které nám slouží v práci, při komunikaci i zábavě. Ale jen kvalitní výpočetní technika vám bude prokazovat služby, které od ní žádáte. Plánujete-li si pořídit nový počítač, ať už u sebe doma, v kanceláři, provozovně nebo jiné instituci, můžete se na náš zkušený tým kdykoliv obrátit. Práce v oboru výpočetní techniky nás moc baví – a maximálně spokojený zákazník je naší hlavní prioritou.

 

Poradíme vám s výběrem HW a SW

Specializujeme se na prodej Hardware a Software a všem zákazníkům vždy ochotně poradíme s výběrem vhodných produktů. Nabízíme kompletní služby v oblasti PC, takže se na přání klienta postaráme i o komplexní zasíťování a zřízení IT, včetně následného servisu.

 

Sestavíme PC „šité“ na míru             

K portfoliu našich služeb patří nejen prodej a PC pohotovost, všichni zájemci si u nás mohou objednat i počítačové sestavy – přímo na míru. Nemusíte se spokojit pouze s konfigurací základní sestavy, s naší pomocí si můžete snadno zvolit komponenty vlastního PC zcela sami. Kdykoliv budete potřebovat, volejte! Naším působištěm je především Litomyšl, Polička, Svitavy a okolí. S námi se ve světě moderní výpočetní techniky rozhodně neztratíte.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: