Sestavíme vám krby a krbová kamna podle vašeho přání

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Firma ProfiKrby je soustředěna na jedinečné krby a originální krbová kamna – profesionální produkty stavěné dle individuálních přání, které mají široké možnosti konfigurací krbů a krbových vložek z hlediska designu, výkonů a použití. Vložky Kobok plnohodnotně nahrazují stavěná kamna, jsou estetická a společenská, doba akumulace je až 10 hodin.

Kompletní souhrn obsahuje krbové vložky Kobok, materiály na stavbu krbů, materiál pro rozvod tepla, různá příslušenství pro krby a další doplňkové produkty, vychvalovaná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, kouřovody a příslušenství, spolu s postupy, udržováním a vyčištěním krbů. Mezi domény společnosti spadá rovněž čištění komínů. Případní klienti, kteří mají zájem o akumulační krby, nabízené krby s akumulační látkou kolem krbové vložky, popřípadě ve spalinové cestě a na krbovém plášti, můžou rovněž krb rozšířit o soustředění vody do akumulační nádržky. Uvedené krby jsou jednak energeticky výhodnější, jsou úsporné pro ekonomiku domácností i pro veškeré okolní prostředí.

Sortiment firmy zahrnuje krbová kamna Thorma, účelná krbová kamna Thorma s výměníkem, výhodná krbová kamna akumulační, populární krbová kamna s designem krbu i nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Podstatným činitelem, kterého si nesmírně váží jednotliví zájemci o všechna krbová kamna, značková krbová kamna Thorma a populární sporáky Thorma, jsou významné náhradní doplňky, kam řadíme třeba vyzdívku nebo skla pro krbová kamna.

Jedinečná krbová vložka se vybírá podle těchto údajů: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry dveří, rozměry sirky s rámem, provedení, průměr kouřovodu. Pro případné zájemce je přichystána krbová vložka, jež jsou nabízeny v desítkách různých provedení. Před výběrem kontaktujte naše specialisty, kteří z praxe vědí, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: