Skvělé aukce na BidBeat, získejte zboží za Vámi určenou cenu!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
A je to zase tady! Vánoce se blíží a Vy uvažujete o dárku pro své blízké. Notebook, telefon nebo televizi? Apple Mac? iPhone5?  Získejte dárky výhodně! Je tu aukce. Zapomeňte na bazar a neutrácejte zbytečně peníze. Začněte dražit na on-line aukci BidBeat.cz, která funguje na principu Obrácené aukce. Vaše dárky získáte za neuvěřitelně nízké ceny. Sleva vedle slevy zaručena.

 Jak funguje Aukce na BidBeat.cz?

Zboží na BidBeat.cz dražíte za cenu, kterou si sami určíte. Umožňuje získat slevy i 90 % až 99 % z maloobchodní ceny. Ano je to opravdu možné! Nezáleží na štěstí, protože aukce BidBeat není loterie. Na výhru aukce je třeba zvolit jen správnou taktiku přihazování.

Jak tedy celá aukce funguje? V každé aukci naleznete popis zboží. Maximální cena zboží je zobrazena v žlutém terčíku. Součástí každé aukce je i Limit příhozu – počet příhozů potřebný k ukončení aukce. Červená tečka s číslicí znázorňuje počet kreditů pro zadání jednoho příhozu. Tato číslice se mění v závislosti na hodnotě zboží. Během aukce se objevuje symbol K, který umožňuje zboží koupit Hned teď. Časovač ukazuje čas do konce aukce a tlačítko Přihodit Vás nasměruje do aukce. K přihazování v aukci jsou zapotřebí pouze přihazovací kredity, které si můžete po registraci na BidBeat.cz koupit.

Luxusní zboží za bezkonkurenční ceny. Vždy se slevou!

Navštivte nás. Začínáme dražit. Sleva na dárky již čeká. Přihazujte na částky s určitými hodnotami. Cílem je zadat nejnižší jedinečnou nabídku, tudíž nabídku, kterou žádný jiný uživatel nezadal. Pokud někdo přihodí na stejnou částku jako Vy, příhoz už není unikátní a je vyřazen. BidBeat automaticky vyhledá další nejnižší a jedinečnou nabídku. Aukce končí, a pokud Vy máte nejnižší nabídku, kterou nikdo jiný nepřihodil, máme vítěze. Zboží je Vaše za cenu, kterou jste si sami nabídli.

Víte už co znamená aukce na ruby? Ano, zboží s maximální slevou.  Nemusíte již platit ani halíř navíc! Garantujeme Vám!Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: