Služby v oblasti reklamy, marketingu a propagace

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Portfólio produktů a služeb společnosti 2H Holinger s.r.o. je velmi široké. Firma balancuje na pomezí výrobního podniku produkujícího reklamní předměty a reklamní agentury, přičemž její jednotlivé služby i produkty dávají z pohledu zákazníka dohromady přirozený smysl. Oblast výroby reklamních předmětů zahrnuje celkem osm kategorií.

První oblastí jsou 3D etikety a logoprint. Trojrozměrné etikety představují jednoduchý, nápaditý a přitom velice efektivní způsob, jak se prezentovat a zaujmout. Nápisy, značky, loga nebo piktogramy – využítí pro tuto formu reklamní prezentace je opravdu neomezené. K výrobě 3D etiket používáme ověřené technologie systému DOMES. Poloplastická samolepka je schopná kopírovat konvexní i konkávní zakřivení podkladu, aniž by se změnila plasticita. Nemůžete-li vyjádřit Vaše logo dvojrozměrně, jsou pro Vás 3D etikety tou pravou volbou.

Druhým pilířem působnosti společnosti 2H Holinger je velkoformátový tisk. Velkoplošný tisk nabízíme ve vysoké kvalitě a s širokým výběrem materiálů v maximální šířce až 137 cm. Díky rozlišení 1440 x 1440 dpi Vám zaručujeme ostrost v každém detailu, širokou škálu barev a hladké přechody mezi jednotlivými odstíny barev. K samotnému tisku používáme kombinované tiskárny s řezacím plotrem. Z materiálu je možné vybírat mezi PVC fólií, magnetickým monomerickým vinylem, nažehlovací fólií, látkovými transparenty nebo papírem, který se používá na billboardy, mapy a plakáty – tedy to co vídají Vaši zákazníci asi nejčastěji.

Kvalitní tisk si zaslouží kvalitní formu prezentace. Laminace dnes patří již ke standardním úpravám povrchů tisků, chrání tisk před vnějšími vlivy. Naše firma používá k laminování měkčené monomerické laminovací fólie s životností 4 – 8 let, přičemž je možné vybírat povrchovou úpravu z lesku, pololesku a matu. K laminování používáme nejmodernější technologii v podobě Rolls Roller Flatbed laminátoru.

Magnetky jsou takovou starou klasikou v novém kabátě. 2H Holinger je nabízí ve dvou variantách pro široké použití v prezentaci Vaší firmy. Magnetické etikety představují jednoduché řešení, které osloví nejširší okruh spotřebitelů – své místo si najdou na lednicích, mrazničkách, kuchyňských linkách, automobilech, kovových sloupcích i jinde.

Jednou z cest, jak v marketingu trumfnout konkurenci, jsou funkční etikety. Buďte mezi prvními a použijte etikety, které voní, jsou citlivé na světlo či teplo, nebo svítí. 3D etikety s termochromickou pryskyřicí mohou sloužit jako velmi účelné a přitom elegantní řešení indikace nežádoucích teplot (chlad, teplo). Světlocitlivá pryskyřice funguje podobně v závislosti na světelných podmínkách prostoru.

Další oblastí výroby jsou pak klíčenky. Ty dnes představují nejen praktický, ale i módní doplněk, který používá opravdu každý. V našem sortimentu si můžete vybrat z řady 3D klíčenek s možností oboustranné grafiky, barevných a veselých plastových klíčenek vhodných zejména pro děti, ale také z kovových klíčenek. U kovových klíčenek si můžete volit vlastní motiv (logoprint), který umíme jak v dvojrozměrném provedení, tak i ve 3D.

Naše společnost také dodává kancelářské potřeby jako jsou dávkovače lístků, lepící štítky, diáře nebo zvýrazňovače. A pokud dáváte přednost chlubení se firemní tužkou nebo batohem potisknutým pomocí nažehlovací fólie s Vaším logem, pak neváhejte a navštivte stránky společnosti 2H Holinger. U nás si jistě vyberete.

Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: