Soutěž DOMY NA MÍRU startuje!

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Aktuality

Tento rok jsme se vás ptali, co preferujete při stavbě domu. Jestli nějaké specifické vlastnosti, jak velký by měl být, jestli je pro vás prioritní cena apod. Výsledky jsme představili ve zvláštním článku.
Nejvíc lidí se zaměřuje na tyto dva aspekty: jek je dům ekonomicky úsporný a jak se v něm žije, než jak vypadá zvenčí či z čeho je postaven.

A tento výsledek je základem naší velké soutěže Domy na míru. Podle těchto požadavků budou tvořit architekti profesionální návrhy, které bude hodnotit porota složená ze samých odborníků. I když jsme se soutěží chtěli vyjít už na konci října, hlavní naší snahou bylo mít všechny aspekty správně tak, aby naše soutěž byla co nejprůhlednější a technicky správně. Proto jsme se spojili s Českou komorou architektů a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků, se kterými jsme musely vycizelovat podmínky soutěže.

Proto vyzýváme všechny architekty:

NAVRHNĚTE MODERNÍ DŮM PRO ČESKÉHO ZÁKAZNÍKA!

Všechny podmínky soutěže, členy poroty, kde zasedají takoví architekti zvučných jmen, jako je Eva Jiřičná, Josef Smola či David Vávra, přihlášku a technické podmínky stavby naleznete v tomto článku.

Přejeme všem hodně dobrých nápadů i tu trochu štěstí.

Více se múžete dočíst v celém článku Soutěž DOMY NA MÍRU startuje!. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Aktuality.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: