Špičkové tvrzené sklo AGULA

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Pořídili jste si nový, velice drahý mobilní telefon? Vězte, že dokonce i u smartphonů s vysokým stupněm ochrany zůstává displej zranitelnou součástí. Škrábance, mastné fleky, praskliny a skvrny – toho se nebudete muset obávat, pokud si vyberete správné příslušenství.

Tvrzené sklo Agula proti nárazu – airbag vašeho mobilního telefonu.

Tvrzené ochranné sklo díky své tvrdosti 9H ochrání display vašeho mobilního telefonu před škrábanci a při pádu telefonu na zem.

Kvalitní ochranné tvrzené sklo zajišťuje:

  • Bezpečné upevnění skla na obrazovce.
  • Pokud se obrazovka zlomí, nerozpadne se na kusy a prasknutí tak nezpůsobí velkou pohromu.
  • Na slunci zůstávají barvy jasné a obraz nezmizí.
  • Chrání displej před poškrábáním.
  • Ochranné tvrzené sklo usnadňuje péči o telefon.

Při výběru tvrzeného skla se zaměřte na dvě základní vlastnosti: tloušťku základní vrstvy a index síly. Tloušťka by měla být vyvážená. Optimální hodnota je 0,2-0,35 mm. Tloušťka skla neovlivňuje odolnost proti poškrábání a mastným flekům. Je lepší upřednostňovat tvrdost, která se pohybuje, v rozmezí 9 H. Menší tvrdost neposkytuje potřebnou úroveň ochrany.

Tvrzené sklo AGULA – velký výběr za rozumné ceny

Ochranné sklo je vyrobeno pro konkrétní model nebo řadu smartphonů, pokud jsou rozměry displeje stejné. To zohledňuje umístění prvků, jako jsou dynamika, kamery a jiné konstrukční rozdíly. Příslušenství nelze řezat, ani brousit! Tloušťka se vybírá v závislosti na podmínkách používání mobilního telefonu. V každodenních situacích je vhodná průměrná hodnota. Pro extrémní podmínky je nutné zvážit dražší a silnější  tvrzené sklo. Jak můžete vidět, volba ochranného tvrzeného skla pro mobil není tak složitá, pokud něco o něm víte. V opačném případě se obraťte na prodejce, který vám ochotně pomůže s výběrem.

 

Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: