Společnost All New Development úspěšně zkolaudovala svůj další rezidenční projekt v Praze

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Kompletně vyprodaná Rezidence U Boroviček byla zkolaudována pouhých 15 měsíců od zahájení výstavby. Všech 23 bytů v unikátním projektu na Praze 6 bude záhy připraveno k nastěhování. Noví majitelé se mohou těšit na komorní atmosféru Bílé Hory, vynikající dostupnost do centra Prahy i na letiště a na ekologické technologie 21. století.

Na podzim se majitelé nových bytů budou stěhovat do projektu, který vyniká originální architekturou, kvalitou použitých materiálů a skvělou lokalitou. Developerem Rezidence U Boroviček je butiková společnost All New Development, která se specializuje na kvalitní komorní projekty ve výjimečných lokalitách. Minimalistický vzhled rezidence pochází z dílny předního českého ateliéru Podlipný Sladký Architekti a soukromou zahradou navrhli architekti z renomovaného studia Atelier Flera. Exkluzivním prodejcem celého projektu byla realitní kancelář LEXXUS.

Všechny byty v třípatrové rezidenci U Boroviček jsou obklopeny zelení a disponují balkónem, terasou nebo předzahrádkou. Součástí domu jsou podzemní garáže, sklepy, možnost dobíjení elektromobilů ale také technologie na využívání solární energie a zadržování dešťové vody.

„Rezidence u Boroviček má nesporně výjimečné parametry, které obtížně naleznete v rámci jediného konkurenčního projektu. Ojedinělý je také tím, jak rychle se podařilo projekt realizovat – povolovací procesy včetně samotné výstavby trvaly jen 30 měsíců. Rychlost, která je v reáliích hlavního města skutečně obdivuhodná.,“ říká Peter Višňovský, Managing Partner LEXXUS a.s.

1 2 5 6

 

Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: