Staňte se odborníkem na sváření a pájení

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Chcete se stát odborníkem v oboru sváření a pájení a Vašim cílem je zvládnout zkoušky podle platné normy? Velmi kvalitní vzdělání nabízí společnost AZ WELD Stuchl, která už řadu let pořádá kurzy sváření.

Ve svářečských kurzech se toho můžete spoustu naučit a upevníte si tak své dosavadní poznání. Veškerá teoretická výuka je podpořena praktickou částí, která se v kurzu sváření stává prioritní. Praktické znalosti a získání potřebné zručnosti jsou základem toho, co si ze školení účastníci zpravidla odnášejí.

Kurzy sváření Vás výborně připraví ke zkouškám dle normy ISO, ČSN nebo EN. Platnost základní zkoušky trvá dva roky, u pájení je zkouška platná tři roky.

Svářečské kurzy nejsou však jedinou službou, kterou společnost AZ WELD Stuchl poskytuje. U svých klientů preferuje individuální přístup a její vizí je poskytnout kompletní servis v oblasti svářečství. V její nabídce naleznete služby, například poskytování poradenství, příprava firem pro udělení certifikace nebo půjčování zařízení pro sváření.

Pokud chcete vsadit na osvědčenou stálici na poli svářečství, společnost AZ WELD Vás jistě nezklame. O její spolehlivosti vypovídá i její dlouholetá tradice v oblasti sváření a pájení.Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: