Ta pravá sezóna u jaderského pobřeží právě započala

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Přestože si z nás počasí dělá srandu, ne všude je tomu totožně. Například v oblíbené destinaci Chorvatsko právě začíná jarní sezóna! Zdá se vám to značně uhozené? Pak vězte, že teplé počasí posledních týdnů a dnů, které bez výjimek zachvátilo taktéž Jaderské pobřeží, dalo koupací sezóně zelenou. V případě, že máte nějaký ten den volna a nechcete nadcházející svátky jara strávit u televizních pohádek, které jsme všichni viděli už nesčetněkrát, vyrazte vstříc hřejivým slunečním paprskům, kamínkovým plážím a panensky krásné přírodě, která je pro tuto oblíbenou destinaci příznačná. V této době můžete navíc využívat řadu akčních slev, se kterými vás může vyjít třeba ubytování na Istrii doslova na pár peněz.

Zajímáte se o to, jakým atraktivním aktivitám se v začátku koupací sezóny můžete na Jadranu věnovat? Teploty jsou zde i na počátku sezóny velmi příjemné a koupání v místních vodách tedy není úplně zapovězené. V případě, že patříte mezi fanoušky potápění, zajistěte si dovolenou v některém z letovisek, které je vyhlášené svým nadmíru bohatým životem pod hladinou. Kromě hlubomořského potápění se můžete věnovat také prozkoumávání místních památek, kterých je zde vskutku obdivuhodné množství. Vedle samozřejmě nešlápnete ani v případě, že zamíříte do některého ze zábavních parků, kterých na území Dalmácie každoročně přibývá.

V případě, že si chcete užít klidnou dovolenou bez všudypřítomného ruchu, jsou pro vás časné jarní termíny doslova jako stvořené. Pro klid v duši a vaši maximální jistotu klidného prožití dovolené, vsaďte spíš na méně známá letoviska, jakými je například letovisko Rogoznica a lokality v jejím blízkém okolí. Toto malebné městečko vás do kolen dostane nejen svým jedinečným vzezřením, ale také jedinečnou romantickou atmosférou a pohodou, která je přítomná na každém kroku. Věříme, že zpátky do své rodné domoviny se budete navracet odpočinutí a s novou energií kolující ve vašich žilách.Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: