Tarotové kurzy – Vaše cesta za poznáním

Diskuzní Fórum: CeskeForum

K cestě za poznáním mohou sloužit i tarotové karty. Svými symboly nám ukazují cestu, kterou kráčíme z minulosti přes přítomnost až do budoucnosti.

V tarotovém kurzu se seznámíte s archetypální symbolikou karet Malé a Velké Arkány a podíváte se, jak Vás jejich moudrost může provázet na životní cestě. Kombinací numerologie a Tarotu se naučíte určovat životní cykly, osobní a růstové symboly včetně vztahových kombinací, které jsou tak důležité pro partnerské vztahy.

Kurz Tarotu se zaměřením na praxi a individuální přístup

Kurz Tarotu je zaměřen na rozvoj naší intuice, která hraje při výkladech karet velmi důležitou roli, na sestavování různých vykládacích systémů a samozřejmě na vztahování a kombinace významů jednotlivých karet v běžných životních situacích. Velký důraz je kladen na praxi a individuální přístup.

Seznámíte se s duchovním zákonem proudění energií mezi lidmi, který je obsažen v kartách živlů. Naučíte se podle jednoduchého systému hledat souvislosti mezi situacemi a významy karet a rozpoznat možnosti jejich řazení. Kurz Tarotu Vám nabídne některé metody a techniky, jak si sami můžete karty vykládat a jejich pomocí zjistit na jaké otázky Vám karty mohou odpovědět a na jaké ne.

Nejdůležitější je tedy je vědět, že chci přijít a něco se naučit poznat.

Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou týdně (3,5 hod.).
Trvání kurzu je 1 měsíc (4 lekce).
Vhodné i pro začátečníky.
Minimální obsazení skupiny: 3-4 osoby

Na tarotový kurz stejně tak jako na výklad karet se můžete přihlásit na Kartarka.org či Jary.Slava@seznam.cz.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: