Tebokan 120 obsahuje ginkgo bilobu, má proto širokospektré účinky

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Ginkgo biloba podporuje duševní rovnováhu, kognitivní funkce, mikrocirkulaci cévního a krevního systému, periferní oběhový systém, sluch a oči. Zároveň přispívá k vyrovnané a normální činnosti mozku. Nazývá se také jinan dvoulaločný, strom dlouhověkých a moudrých, a jeho extrakty v Číně již odpradávna sloužily jako ochrana zdraví. Extrakty z jinanu dvoulaločného obsahují tobolky Tebokan 120.

Užíváním tobolek Tebokan 120 podpoříte mozek, cévy, sluch i zrak

Jinan dvoulaločný – ginkgo biloba je dvoudomý opadavý strom. Je jediný svého druhu z monotypické čeledě jinanovitých, který patří fylogeneticky do prastarého řádu jinanotvaré. Nejstarší stopy po rostlině podobné jinanu vedou až do geologického období na rozhraní karbonu a permu v prvohorách, což je období zhruba před 300 až 270 milionů let. V přírodě se zachoval pouze jeden druh, a to ve velmi malé oblasti Číny, kde byl nově objeven i pro Evropu.

Tebokan 120 obsahuje extrakt z ginkgo biloby Gingonis extraktům siccum raffinatum et quantificatum 35 – 67:1, extrahovaný acetonem 60 % m/m, což odpovídá až 32,4 mg flavonových glykosydů a až 7,92 mg terpenolaktonů. Extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného má vazodilatační účinek (rozšiřuje cévy) v tepenné oblasti a reologický účinnek (zlepšuje průtokové vlastnosti krve). Také snižuje kapilární propustnost, podporuje žilní tonus a zlepšuje využití glukózy v buňkách. Rovněž snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích produktů vznikajících při metabolismu – volných radikálů. Tebokan 120 v tobolkách je ideálním doplňkem stravy pro syndromu demence nebo poruchách prokrvení končetin nebo smyslových poruchách – zraku a sluchu. Délka užívání je od měsíce po čtvrt roku u různých poruch. Při delší léčbě a nulovém zlepšení užívání Tebokanu nepřináší další úspěch.

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 14 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: