To pravé osvětlení pro celý dům

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Stejně jako všechno ostatní i osvětlení podléhají módě a lidé chtějí mít doma vždy něco nového, originálního a moderního. Bytoví návrháři se proto stále snaží přicházet s novými a novými nápady, jak koncipovat svítidla do interiéru i exteriéru. V každém pokoji chcete vidět i za pošmourných dní a nocí, je třeba jen vybrat si ta pravá svítidla.

Interiér vybavujeme obvykle po jednotlivých místnostech takovými svítidly, která splní veškeré požadavky na dostatečné osvětlení a zároveň budou vypadat reprezentativně. Taková získáte od profesionálního prodejce svítidel a osvětlení. Firma Aulix funguje v oboru již mnoho let, díky tomu získala zkušenosti i kontakty a nyní prodává svítidla celé řady zahraničních výrobců jako výhradní distributor pro Českou republiku. Díky tomu nabízí luxusní svítidla od předních návrhářů a designerů, která promění každý interiér k nepoznání. Naleznete zde ale také svítidla klasická, jednoduchá, která se hodí všude a přitom si je může dovolit každý.

Při výběru osvětlení je důležitý materiál, moderní je sklo a kov, často se tedy osvětlení vyrábí z nerezové oceli v kombinaci se sklem. Nezanedbatelný je také tvar a typ konstrukce svítidla. Některá jsou připevněna přímo na stropě, jiná jsou závěsná, záleží na tom, zda pod svítidlem budete potřebovat chodit nebo ne. Pokud ano, rozhodnete se pravděpodobně raději pro svítidlo stropní, pokud ne, závisí volba pouze na vašem vkusu.

Co se týká možností různého zpracování a designu, potom vedou určitě závěsná svítidla, která představují nevyčerpatelné možnosti provedení. Protože většina lidí potřebuje svítidla nejprve vidět, než se rozhodne pro nákup, firma Aulix nabízí možnost prohlédnout si svítidla a osvětlení ve světelném studiu. Nabízí zde vedle moderních svítidel také profesionální návrhy osvětlení.Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: