Ubytování u Brna za dobrý peníz

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Jižní Morava a její hlavní město Brno láká spoustu turistů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí během celého roku. Ochutnáte vynikající vína, poznáte krásnou přírodu, zámky nebo navštívíte mezinárodní závody na Masarykově okruhu. Jen 15km od Brna najdete v pohádkové vesničce Ostrovačice rodinný kemp Alpa.

Kemp se nachází přímo na kraji vesnice směrem k Masarykovu okruhu při sjezdu z dálnice D1. Svou rozlohou je menší, ale za to útulnější. V kempu naleznete zděné sociální zařízení, ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, dětské hřiště, trampolínu a hospůdku k občerstvení. Dále mohou hosté využít kuchyňku, pračku nebo půjčení kol. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni bez poplatku a navíc nabízíme WIFI zdarma. Naše ceny jsou velmi příznivé a děti mají o polovinu nižší částku.

Okolí Ostrovačic skrývá mnohé krásy. Můžete například navštívit Pohádku Máje, kde Helenčin památník se nachází přímo na Obecním úřadě v Ostrovačicích, dále v Rosicích je k vidění Zámek či kaple Nejsvětější Trojice. Dominantou okolí je město Brno, kde je možné vidět hrad Špilberk, vilu Tugendhat, brněnské výstaviště a katedrálu sv. Pavla a Petra. Do Brna je možné se dopravit pravidelnou autobusovou dopravou z Ostrovačic. Jízdní řád je v kempu hostům k nahlédnutí. Velmi významnou roli v návštěvě našeho kempu hraje Masarykův okruh a s ním spojené různé závody, především akce Grand Prix.

Dovolenou u nás si užijete plnými doušky, ať už se rozhodnete ji strávit na kolech, pěší turistikou anebo jen tak lenošit u stanu, chatky či karavanu. Zavítejte na naše webové stránky Camp Alpa a zjistěte více informací o našem kempu. Těšíme se na Vaši návštěvu.Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: