Ubytování v Brně za rozumné ceny

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Služební cesta, dovolená a obdivování památek, nebo prostě jen budete brzy projíždět Brnem a nevíte, kde hlavu složit? Přitom můžete být ubytovaní v Brně v krásném penzionu, a to ještě za opravdu rozumnou cenu. EK Ubytování je tu pro Vás!

Televize i internet na pokojích

K dispozici je LCD televize, samozřejmostí je připojení k internetu a vlastní sociální zařízení pro každý pokoj zvlášť. Poskytujeme ubytování jak turistům, tak i sezonním dělníkům, prostě komukoliv. Prostory penzionu navíc září novotou, protože nedávno proběhla celková rekonstrukce objektu. Zkrátka a dobře, bude se Vám u nás líbit!

Zastávku MHD budete mít pouhých pět minut chůze, a přesto budete ubytováni v klidné zóně Brna. Útulné pokoje, špičkový servis pro klienty a mimo jiné i možnost bezplatného parkování. Pokud už víte, kdy budete v Brně, stačí si jen rezervovat pokoj. Vyplníte krátký online formulář s kontakty a vše je vlastně vyřízeno, ubikace je zarezervována během pár minut! Rozhodně neváhejte, protože jinak se na Vás nemusí dostat – často máme plno.

K MHD i do obchodů se dostanete během pár minut

Po ruce nákupní centrum, ale i zastávky městské hromadné dopravy, banku či lékárnu. K dispozici vkusná kuchyňka s mikrovlnkou, varnou konvicí i lednicí, taktéž možností posezení (pro kuřáky – samozřejmě máme k dispozici i kuřáckou zónu, takže určitě nemusíte s cigaretou chodit nikam ven).

Ubytovna i penzion

Náš levný penzion v Brně je rozdělen do dvou různých sekcí – jedna je pro turisty, druhá pro dělníky. Liší se samozřejmě cenou a vybavením. Ubytovna pro turisty Vás vyjde na 600 korun za noc, pokud se v Brně trochu zdržíte, je samozřejmě možná jistá sleva. Ubytovna pro dělníky je od 125 korun za osobu (v případě čtyř nebo pěti lůžek na jednom pokoji), což je zcela bezkonkurenční cena. Jedná se sice o ekonomické ubytování, ale k dispozici je veškerý komfort (kompletně vybavená kuchyně, televize, prostory pro společné posezení po celodenní dřině v práci atd.).Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: