Úsporný způsob ohřevu vody nejen v komerčních prostorách

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Největším tahákem pákových baterií s okamžitým ohřevem vody je pro většinu lidí jejich úsporný a bezproblémový provoz. Výrazná úspora se projevuje zejména u nákladů na vodu, kterou baterie KUKEL šetří nejen svou konstrukcí, ale i tím, že je můžete jediným dotykem zavřít. Oproti klasickým vodovodním bateriím mají tyto až třetinovou spotřebu vody, což už jistě stojí za uvážení.

Díky vnitřní konstrukci baterie s ohřevem KUKEL, která je z porcelánu, odolá baterie teplotám až 1200° C, takže nehrozí poškození vnitřních komponent jako u levnějších baterií, které mají uvnitř plast. Unikátní porcelánovo-energetická technologie zajišťuje ohřev vody během několika vteřin až na 60° C. Porcelán má navíc úžasné izolační vlastnosti, takže uvnitř baterie nedochází k tepelným ztrátám, veškeré teplo se využije jen na ohřev vody.

Celý koncept tak ještě zvyšuje finanční úspory o energetickou složku. Páková baterie s ohřevem vody KUKEL vám ušetří až 50% energie, kterou na ohřev vody běžně spotřebujete. Celkové úspory na ohřev vody i za vodu samotnou tak ocení především majitelé komerčních prostor ať už kancelářských nebo jiných veřejných míst, pro která jsou baterie KUKEL jako stvořené.

Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: