Uzavřete zákonné pojištění vozidel online – ušetříte!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Pojištění vozidel – zelená karta jako důkaz

 

Jestliže provozujete jakékoliv motorové vozidlo na území České republiky, máte povinnost vozit s sebou potvrzení o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které jste povinen na výzvu policie předložit. Potvrzení o platném povinném ručení se nazývá zelená karta a ta je přesně tím, co chtějí vidět policistě při silniční kontrole.

 

Abyste měli zelenou kartu a mohli tak policistům dokázat, že jste „legálními“ účastníky provozu, potřebujete uzavřít pojištění vozidel, což můžete udělat online díky webu www.povinne-ruceni.com.

 

Neuzavírejte pojištění v pojišťovně, proděláte!

 

Sjednat zákonné pojištění vozidel přímo na pobočce pojišťovny znamená nulovou úsporu peněz, proto se rozhodně vyplatí uzavřít pojištění motorových vozidel online pomocí internetu. Dostanete tak kvalitní nabídku pojištění vozidel od největších pojišťoven v ČR a okamžitě uvidíte, která nabízí nejvýhodnější variantu pro vás a vaše vozidlo.

 

Porovnání pojištění vozidel je obtížné kvůli velkému počtu činitelů, jež ovlivňují výslednou cenu pojistky. Proto je tu pro vás připravena kalkulačka pojištění vozidla, která vám usnadní hledání nejlevnějšího pojištění vozidel – zkuste si to sami!

 

www.povinne-ruceni.comZanechat odpověď

Kolik je 4 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: