Víte jak nejlépe pečovat o své vlasy?

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Říká se, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Ne každá žena má však to štěstí, že vlastní dlouhé husté vlasy, které se nemastí a roztřepené konečky, zná jen z doslechu. Někdo má opravdu krásné vlasy od přírody, my ostatní se o ně musíme naučit správně pečovat.

Pro správnou péči o Vaše vlasy potřebujete především kvalitní šampon, kondicionér, masku či balzám na vlasy a ochranné přípravky proti tepelné úpravě vlasů. Vlasy umývejte šamponem vždy dvakrát, poprvé se odstraní špína a zbytky stylingových přípravků, při druhém nanesení již šampon působí přímo na vlasy, důkladně je pročistí a také vyživí. Pokud máte mastící se vlasy, nanášejte kondicionér či masku pouze do délek vlasů a nikdy přímo k pokožce hlavy, rychleji by se Vám totiž mastily. Po umytí vlasy ručníkem nedrhněte, stačí vlasy na chvilku zabalit do ručníku, aby se vsákla přebytečná vlhkost a poté vlasy nechte volně proschnout či vysušte fénem. Mokré vlasy nerozčesávejte, mohly by se polámat, raději počkejte, až trochu proschnou a poté je lehce pročešte řídkým hřebenem či prsty a nechte dosušit. Pokud používáte přípravky pro tepelnou ochranu, nanášejte je na vlhké vlasy ještě před fénováním. Krásný účes Vám ale dlouho nevydrží bez správné fixace. Účes zpevníte nejlépe lakem na vlasy v kombinaci s tužidlem. Tužidlo vmačkejte do vlasů před fénováním a vyfoukejte vlasy obvyklým způsobem. Pokud vlasy dále tepelně upravujete například kulmou nebo žehličkou na vlasy, je vhodné je chránit termo přípravky, které ochrání Vaše vlasy před vysokými teplotami. Nakonec vlasy přestříkejte lakem na vlasy. Profesionální lak na vlasy je zbytečně nezatěžuje a neslepuje, získáte tak pevný účes, který si udrží tvar a zároveň svou přirozenou pružnost.

Pečujte s láskou i o svoji pokožku. Dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek se sprchovým gelem nebo pěnou do koupele. Milujete ovocné vůně? Sprchové gely Creightons Vám dodají dávku energie díky ovocným vůním. Po použití bude Vaše pokožka hebká, hydratovaná a nádherně voňavá. Podmanivé vůně si ovšem můžete užívat i během dne. Parfémy známých značek jsou velice oblíbené, ale jejich ceny jsou pro mnohé zákaznice příliš vysoké. Virtual Brands nabízí kolekce vůní známých parfémů za bezkonkurenčně nízké ceny. Tyto levné parfémy napodobují vůně světových značek, znalci jistě poznají i jistou podobnost názvu či designu obalu.

Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: