Vnitřní žaluzie

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vnitřní žaluzie jsou typem horizontálního provedení žaluzie. Patří k nejstarším a k nejrozšířenějším způsobům stínění. Vnitřní žaluzie jsou vhodné pro mnohé typy oken. Při koupi lze vybírat ze široké palety barev lamel a možností, jak lamely ovládat.  Společnost ŽaluziePraha nabízí vnitřní žaluzie na míru.

Použití vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie lze použít na mnoha typech oken a to především oken dřevěných, plastových, nebo i hliníkových s izolačním dvojsklem. Lze je použít i na okna šroubovaná nebo kastlová. Se společností Žaluzie Praha se nemusíte obávat, pokud doma máte okna nestandardních tvarů a velikostí.

Vnitřní žaluzie nevyžadují nutnost montovat je při stavbě domu společně s okny, protože nepotřebují žádné speciální úpravy. Naopak, jejich montáž je doporučena až po provedení stavební činnosti, aby nedošlo k jejich poškození

Výhody vnitřní žaluzie

  • Kvalitní komponenty
  • Nenáročnost na stavební připravenost
  • Široká nabídka typů
  • Krátké dodací lhůty
  • Široké možnosti provedení

Ovládání žaluzie

Ovládání vnitřní horizontální žaluzie lze zajistit manuálně nebo elektricky. Ovládání manuálně je velmi rozšířeno a je ho dosaženo pomocí pevného řetízku nebo šestihranné tyčky a provázku s brzdovým mechanismem.

Žaluzie jako součást interiéru

Vnitřní horizontální žaluzie lze dodává firma Žaluzie Praha až v 60 barevných odstínech, které pomůžou esteticky vylepšit interiér vašeho domova. Žaluzie se tak stávají nedílnou součástí vašeho domov a tak by měl být kladen důraz na výběr jak barvy lamel, tak i způsob ovládání. Žaluzie nejen regulují množství dopadajících slunečních paprsků do pokoje či kanceláře, ale také chrání vaše soukromí.Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: