Všechny starožitnosti na jednom místě: obrazy, sochy i starožitné látky Backhausen, to vše a mnohem více na Czechantik.cz !!!

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Máte už dost zdlouhavého shánění starožitností po novinových inzerátech, pochybných portálech a obchodech, kde není zajištěna garance originálu? Pak pozorně čtěte.

Nově spuštěný e-shop se starožitným zbožím a uměním totiž prodává originální a přitom kvalitní starožitnosti všeho druhu. Nechybí starožitné svícny a svítidla, starožitné hudební nástroje ani ochranné vosky. Lákadlem číslo jedna jsou pak bezpochyby starožitné látky Backhausen, jedny z vůbec nejvyhledávanějších artefaktů nejen na česko-slovenských trzích a burzách.

Obchod nabízí online prodej starožitnictví a umění, a navíc i velice žádaný pronájem nábytku, čímž se jeho zákaznická základna nepochybně a nezanedbatelně rozšiřuje. To platí i díky profesionálnímu přístupu ke každému jednotlivému klientovi, na kterého čeká 100% jistota a garance, doprava zboží až k vám domů – a v takovém případě samozřejmě i kvalitní balení. Pokud bydlíte v českém hlavním městě, můžete navíc zvolit osobní odběr v Praze, kterým ušetříte další náklady a získáte starožitnosti za opravdu super ceny!

 

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: