Výběr baterie do sprchového koutu?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Rádi byste si pořídili do sprchového koutu novou vodovodní baterii? Víte, jaké sprchové vodovodní baterie jsou nejlepší? V první řadě se zaměřte na kvalitní výrobky, které vám zaručí dlouhou životnost a logicky i úsporu peněz. Známe tři druhy vodovodních baterií hodících se do sprchového koutu. Jsou k dostání v nejrůznějších variantách.

Moderní design hraje prim

Kdo by odolal produktům, které jsou na první pohled prostě úžasné? V tomto ohledu vám padne do noty podmítková baterie. Jejím největším pozitivem je dokonalý vzhled, není divu, že je vhodná do nových koupelen. Určitě oceníte menší úklid a leštění, protože je valná většina uschovaná pod omítkou. Mnohé uživatele zaujme to, že vidí pouze páku, sprchu a kohoutek. Nic vám nezavazí a spoříte tak prostor. Mezi nevýhody patří složitá montáž, proto je podmítková baterie příjemnější v koupelnách novostaveb.

Baterie na stěnu vás dostanou na kolena

Proč patří nástěnné baterie k nejoblíbenějším? Nemusíte počítat s žádnými obrovskými stavebními úpravami, protože se připojují přímo na stěnu. V tomto ohledu lze počítat s ohromným výběrem designů v nejrůznějších cenových relacích. Uživatelé vsázejí také na jednoduchou údržbu. Snad jediným negativem je to, že v mnoha případech zabírá více prostoru a může překážet.

Mějte doma skutečný komfort

Poslední variantu představují sprchové panely nabízející pestrý výběr funkcí. Mohou být doplněny parním či hydromasážním systémem, digitálním řízením teploty, osvětlením anebo rádiem. Sprchové panely vytvoří z vaší koupelny malé wellness lázně. Lidé různých generací si sprchové panely oblíbili díky mobilitě a nekomplikovanému osazení. Jen si představte, že když se budete stěhovat, můžete si vzít sprchový panel s sebou. Prahnete po takovém komfortu? Připravte si vyšší částku, protože tato varianta patří k finančně nejnáročnějším.

 

Více na www.drezova-baterie.cz a www.ceskakoupelna.cz

 Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: