Vyberte si tu správnou hypotéku – internet vám může pomoci

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Správná hypotéka na míru vašich požadavků a možností vám úšetří peníze. Hypotéka je úvěr zaručený nemovitostí a původně určený k financování bydlení a nemovitostí – koupě, stavba a rekonstrukce nemovitosti. Nyní můžete hypotéku použít nejen k financování bydlení a nemovitostí, ale také jako neúčelový úvěr – americká hypotéka. Vyřizovaní hypotéky patří mezi bankovní produkty, jejichž vyřizování je náročnější a kromě samotného vyřízení hypotéky je potřeba správného výběru hypotečního produktu. Výběr správné hypotéky a její vyřízení je v dnešní době pro klienty jednoduší díky online hypotečním portálům.

Hypoteční úvěr – obecně

Srovnáváme a vyřizujeme hypotéky od stabilních českých bank s úrokovou sazbou od 2,5 % p.a.. Vyřizujeme klasickou hypotéku, americkou hypotéku a také refinancování hypotéky. Splatnost hypotéky je 1 – 30, od 200 000 Kč až do 15 000 000 Kč s tím, že čerpaný úvěr může být až 120% ceny nemovitosti.

Chci hypotéku

Při použití webu hypotéka online získáte nabídky hypoték od stabilních českých bank, z nichž si vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat a hypoteční specialista Vám pomůže hypotéku vyřídit. Využijte možnosti porovnat si nabídky od více bank je to zdarma a nezávazné.Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: