Výhodné nebankovní půjčky pro podnikatele na pujcky-pro-podnikatele.com

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Získat peníze pro své podnikání není vůbec jednoduché, a pokud se teprve v podnikatelské sféře rozkoukáváte, tak dveře bankovních ústavů nejsou pro vás otevřené. Pro získání podnikatelské půjčky v bance musíte mít bankovní historii.  Naštěstí je na trhu  nebankovní půjčka pro podnikatele, kde mohou o úvěr požádat i začínající podnikatelé. Konečně získáte úvodní investice do svého podnikání.  Je-li nebankovní půjčka pro podnikatele ve vašem hledáčku, tak se vám rozhodně v tyto dny vyplatí zavítat na portál pujcky-pro-podnikatele.com, kde běží akce do 31. 7. 2017 -  33 000 Kč za cenu 30 000 Kč a jen na OP!

Získejte peníze pro své podnikání bez překážek

Máte-li nějakou podnikatelskou historii, ale stále s nízkým obratem a potřebujete peníze na nové zboží nebo službu, tak je zde výhodná nebankovní půjčka pro podnikatele do výše 50 000 Kč.

Co vše budete potřebovat k vyřízení půjčky?

  • Platný OP a živnostenský list (min. s délkou trvání půl roku)
  • Doba podnikání minimálně dva roky
  • Věk 26 – 69 let
  • Od cizinců se vyžaduje povolení k trvalému pobytu

Co oceníte při vyřizování nebankovní půjčky pro podnikatele?

  • Minimální papírování
  • Bez poplatků, dokládání příjmů a nahlížení do bankovních registrů
  • Daňově uznatelný úrok
  • Během jednoho dne máte peníze na účtu

Nebankovní půjčka pro podnikatele na cokoliv

Kde jinde je nebankovní půjčka pro podnikatele tak výhodná jako na tomto portálu pod záštitou MK Credit? Snažíte se marně získat větší obnos?   Nabídka finančního portálu pujcky-pro-podnikatele.com nekončí. Dovolujeme si upozornit na další produkt Nebankovní půjčka pro podnikatele až 350 000 Kč. I tady vám stačí k vyřízení půjčky pouze platný občanský průkaz, ale živnostenské oprávnění zde už musí být v délce trvání minimálně 24 měsíců včetně kopie DP za poslední 2 roky s razítkem FÚ nebo opis vybraných položek. Dobrá zpráva na závěr!  Při řádném splácení lze požádat o navýšení půjčky!

 

Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: