Vyrážíme na dovolenou do Dominikánské republiky

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Maximum možností

V Dominikánské republice se nachází 19 národních parků, 15 přírodních rezervací a 5 rozdílných klimatických pásem. Rozhodně je tedy co navštívit. Najdete zde překrásné jeskyně, které kdysi vyzdobili malbami zdejší indiáni. Překrásné scenérie tvoří také krasová jezírka, tropické pralesy nebo dokonce pouštní duny.

Pokud nejste moc zcestovalí a přemýšlíte o plánek na letošní dovolenou, měli byste zpozornit. Co takhle tradiční Chorvatsko vyměnit za exotickou dovolenu v Dominikánské republice? Dominikána nabízí jedny z nejkrásnějších pláží na světě a mnoho dalšího bohatství.

Dovolená v Dominikánské

Dovolená v Dominikánské republice není jen o válení se na pláži. Pokud jste dobrodružnější typ, můžete prozkoumávat zdejší přírodní krásy. Například ostrov Hispaniola přímo překypuje přírodním bohatstvím. Na ostrově Hispaniola doporučujeme navštívit jeskynní systém Los Tres Ojos, který se rozprostírá ve vápencových skalách. Právě zde najdete již zmiňované malby indiánů z kmene Tainů.

Plavby

Pokud Vás stištěné prostory v podzemí nelákají, můžete se nechat okouzlit plavbami v Dominikánské republice. Zažijte úžasnou plavbu na vlnách Rio Chavón. Tato řeka se vine kolem druhého největšího národního parku v Dominikánské republice, Parque del Este.Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: