Webové stránky zdarma a kvalitní webhosting

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Možná se to nezdá, ale Česká Republika je zemí internetově velice vyspělou. Například jen internetových obchodů je u nás přes 20000! Mít své vlastní internetové stránky, svůj vlastní internetový obchod, nebo jen internetový deníček nebylo v minulosti nikdy tak snadné. Základem pro úspěšný provoz jakéhokoliv projektu na internetu je kvalitní webhosting.
Pokud se v oblasti webhostingu moc neorientujete, vsaďte na jistotu. Vyberte si prověřený hosting s referencemi, dobrou dostupností a s kvalitní technickou podporou. Právě tohle naleznete na našich stránkách www.banan.cz. Technická podpora je k dispozici 24 hodin denně, což je velké plus pro všechny zákazníky, ale nejvíce ji ocení nováčci na internetu. Garantovaná dostupnost stránek je celých 99,8 %. Pokud k tomu všemu přidáte ještě bezkonkurenční ceny, tak máte vybráno.
To ale ještě není vše. Ke každému placenému webhostingu můžete mít webové stránky zcela zdarma a to včetně grafického návrhu. Naše servery jsou optimalizované pro více než 140 ověřených opensource, systémů a navíc vybrané opensource jsou k dispozici na jedno kliknutí přímo v administraci a to zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků navíc. Jen jedno kliknutí Vás dělí od spuštění fotoalba, nebo redakčního systému. Zkrátka stačí si jen vybrat kvalitní webhosting a realizovat svůj projekt.

Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: