Windows Mobile je lepší než iOS a Android?

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Andy Lees, vedoucí divize Windows Phone ve společnosti Microsoft, poskytl rozhovor Seattle Times, ve kterém kritizoval jejich hlavního konkurenta – platformu Android a iOS, ale také dal nejoptimističtější hodnocení jeho vlastního návrhu. Hlavní naděje je spojena se zahájením prodeje nového produktu – zařízení nové generace s nejnovější verzí Windows Phone 7 „Mango“.


Je pozoruhodné, že Andy Lees negativně hodnotí nedávné vypuštění smartphone iPhone 4S.Podle něj Apple nedokáže dát svým zákazníkům větší flexibilitu při volbě zařízení.Přes skeptické hodnocení Leese, kupující zřejmě rozhodli ve prospěch iPhone 4S – za prvních 24 hodin od začátku rezervace je vyhrazeno více než jeden milion kusů iPhone 4S. Žádný telefon na bázi Windows Phone Windows, dokonce s aktualizovanou verzi Mango,se stále nemůže pochlubit takovou pozornost kupujících.


Neméně nespokojený je Lees s platformou Android, který podle něj „vedl chaotické fáze“ ve vývoji moderního mobilního průmyslu, když klienti obdrží spoustu volně přístipných funkcí a možnosti. Lees srovnává Android mobilní platformu s kuchyní, kde se kuchaři snaží vařit různé pokrmy z jednoho druhu potravin.

Windows Phone 7 má mírné zpoždění v zavedení nového komunikačního standartu 4G LTE.Přístroje pro tento standard jsou k dispozici na platformě Android a telefony s WP7 pro tento standard budou zveřejněny až v příštím roce 2012.

Lees podotknul, že další výhoda Windows Phone je, že většina dnešních chytrých telefonů nutí jejich uživatelům spouštět více aplikací, jeden po druhém k ​​dokončení úkolu. Pokud například chcete najít restauraci, přečíst si o nich recenze a rezervovat stůl, musíte udělat řadu operací.Na platformě Microsoft, podle Leesa, lze tuto operaci provést jako jednotnou operaci. Dále je velkou roli ve vývoji Windows Phone finská společnost Nokia, která se prozhodla, aby všechny jejich nové telefony nesli tuto platformu.. První přístroj značky Nokia se systémem Windows Phone bude oficiálně představen na výstavě Nokia World v Londýně (Velká Británie) do konce října.Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: