Zakázková výroba nábytku od firmy K-Interier.cz

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Kuchyně na míru

Snem každé správné hospodyňky je kuchyně dle její představy. Naše pestrá nabídka obsahuje širokou škálu barev, materiálů nebo doplňků. Kuchyně na míru v našem podání se vždy nesou v duchu moderních trendů té nejvyšší kvality. V nabídce si můžete vybírat od levnějších variant v podobě laminových až po dražší s dýhovanou a masivní dřívkou. Součastí je také vypracování grafického návrhu, který souběžně s klientem upravujeme. A jak je to s dostupností? Dodáváme kuchyně na míru v Ostravě, Havířově, Frýdku Místku, Českém Těšíně, Novém Jičíně, Bílovci, Kopřivnici, Bohumíně nebo Karviné.

Skříně na míru

Pokud jste se dostali do fáze, kdy přemýšlíte jak vylepšit či zmodernizovat pokoj a nevíte kam uložit hromadící se oblečení, knihy či dětské hračky, skříně na míru jsou tím nejvhodnějším řešením. Interiérovým hitem posledních let jsou vestavěné skříně, které dokaží posloužit jako praktický a zároveň moderní prvek ve vašem obydlí. Před naší první návštěvou si dobře promyslete jak by skříně měla vypadat (rozmístění poliček, šatních tyčí, šuplíků a podobně). Následně vypracujeme 3D návrh a posléze jej zašleme i s kalkulací. Velkou pozornost dávejte také na výběr vhodných dveří u kterých nabízíme 3 varianty – skládací, otevírací a posuvné. A jak to je s dostupností? Opět dodáváme skříně na míru v Ostravě, Havířově, Frýdku Místku, Českém Těšíně, Novém Jičíně, Bílovci, Kopřivnici, Bohumíně nebo Karviné. Tato nabídka se netýká pouze skříní, ale jakéhokoliv nábytku. Pokud budete do vyhledávače zadávat dotaz nábytek na míru Ostrava, budeme rádi když kliknete na naše stránky a ověříte si naše kvality v praxi.

Firma K-Interier.cz působí na českém trhu již od roku 1994 a může se tak pyšnit dlouholetou praxí ověřenou spokojenými zákazníky. Firma sídlí v Ostravě a již od samého počátku si uvědomuje hlavní přednosti zakázkové výroby – tedy fakt, že vkus každého člověka je ojedinělý a je tedy nutné přistupovat při výběru interiérového vybavení dle vlastní představivosti a uvážení. V současné době v naší firmě pracuje již 20 kmenových zaměstnanců, kteří kladou maximální důraz a pečlivost výrobní a logistické činnosti. A jaké služby od nás můžete očekávat?

 

Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: