Montážní pracoviště, linky, stoly

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Nabízíme montážní linky, montážní stoly, montážní stanice a kompletní vybavení a sestavy pro montážní pracoviště. Jsme schopni dodat kompletní montážní pracoviště, součástí našeho sortimentu jsou také speciální sestavy dílenských pracovních stolů, dílenské ponky, dílenské a montážní vozíky, zásuvkové skříně a sestavy, skříně na nářadí či dílenské regály.

Jsme schopni dodat flexibilní montážní stoly v několika řadách a s možností bohatého příslušenství, profesionální montážní stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy a pracoviště lze individuálně přetvářet, dle aktuálních potřeb.

Sestavy montážních stolů a montážní pracoviště lze individuálně přetvářet, dle aktuálních potřeb. Díky výběru z nabídek několika výrobců nabízíme optimalizované řešení, vycházíme z individuálních potřeb a požadavků každého zákazníka. Neprosazujeme jednu značku či jednoho výrobce, ale vybíráme mezi několika výrobci a různými systémy to nejvhodnější řešení.

Nabídky montážních pracovišť vytváříme vždy individuálně, na míru každému zákazníkovi, na základě konkrétní poptávky. V případě zájmu jsme Vám k dispozici, neváhejte nás kontaktovat: tel: +420 603 230 059, e-mail: mandik@logiman.cz.Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 4 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: